Купальники плюс розмір в горошок

Плавки чорно-білого кольору з розрізами з боків

Нижня частина купальника Casablanca в безсмертному чорно-білому поєднанні виділяється своїм кроєм і матеріалом. Вічна модель. Трусики мають ефектний розріз з боків.

Синій жіночий купальник бардо без бретелей для великих грудей

Жіночий купальник-двойка Pacific Dots в популярному дизайні в горошок. Бюстгальтер Bardot тримається навіть після розстібання бретелей завдяки силіконовим смужкам на внутрішній стороні периметра. Двосторонні класичні трусики мають практичну підшивку з боків.

Ціна на момент огляду: 513 Грн

Двокомпонентний купальник Marko Maria Nero-Clematis в дизайні танкіна

Один із найзручніших пляжних нарядів. Туніка з фігурними чашечками і повністю знімними бретелями і гладкі трусики класичного крою. Модель доступна до розміру 3XL. Верхня частина має дуже цікавий крій з чашками без накладок для пуш-ап. Чашечки мають гарну форму, дозволяють красиво підкреслити груди і надати їм більш повну форму.

Ціна на момент огляду: 1 265 Грн

Не хвилюйтеся, ваш характер не ідеальний. Мало хто може похвалитися ідеальними сексуальними вигинами. Чи знаєте ви, що найбільша принадність особистості полягає в тому, який одяг ви обираєте? У випадку з купальниками це подвійно вірно. А як щодо того, щоб спробувати купальник великого розміру в горошок? Горошок трохи нагадує стиль ретро. Наші предки любили купальники в горошок, однак цей фасон повертається в моду і в горошок буквально став хітом. Навіть у випадку з купальниками для повних фігур. Найкраще підходять горошок з яскравими кольорами, такими як бірюзовий, романтичний рожевий або пристрасний червоний.

Експерти сходяться на думці, що кольоровий гейзер оптично тонше. Тому придбайте купальник в яскравий кольоровий горошок, і ви відвернете увагу від недосконалості свого характеру. Крім того, купальник в горошок надає свіжий і молодий вигляд. Придбайте вишуканий модний купальник в горошок, який також можна побалувати повненьким.