Балконний бюстгальтер для купальника для більшого бюста зі зручними широкими бретелями

Балконний бюстгальтер для купальника для більшого бюста зі зручними широкими бретелями

Рейтинг відвідувачів

VN:F [1.9.22_1171]
Комфорт
Зовнішність і стиль
Матеріал
Сексуальна
Ціна
Рейтинг: 8.8/10

Бюстгальтер для купальника балконного вирізу миттєво створює красиве декольте. Дами в повний зріст також це оцінять. Чашки з трьох частин разом з кісточками забезпечують міцну підтримку бюста навіть під час більш вимогливих рухів на пляжі або в басейні. На засмаглій шкірі особливо виділяється сильний квітковий мотив в стилі етно. Завдяки всьому цьому бюстгальтер відразу підкорить вас і ви завжди будете любити його носити!

М’яка підкладка з тюлю забезпечує приємний комфорт при контакті зі шкірою та при тривалому носінні. Більш широкі бретелі також сприяють комфорту, який розподіляє вагу бюста і не розрізає в області плечей. Закриття вирішується пластиковим гачком. Верхній матеріал – це сучасна суміш міцного поліаміду з гнучкими волокнами еластану. Завдяки цьому бюстгальтер ідеально адаптується до ваших вигинів.

Незважаючи на те, що матеріал має високу стійкість до хлору та солоної води, промийте його в чистій воді після кожного використання. Це розширить властивості використовуваного матеріалу і збереже його яскраві кольори. Протягом сезону ви також оціните здатність дуже швидко висихати.

Посилання на продавця, де можна придбати товар Балконний бюстгальтер для купальника для більшого бюста зі зручними широкими бретелями.

Якщо він не вказує на сторінку з цим продуктом. Тоді вона вже розпродана і відноситься до подібних товарів продавця.

« Попередній Комфортний купальник для струнких з квітчастим візерунком

Комфортний купальник для струнких з квітчастим візерунком

» Hаступний Цільний спортивний купальник якісного дизайну, що підкреслює бюст

Цільний спортивний купальник якісного дизайну, що підкреслює бюст